Power Port 5x230v BO5

Nowoczesne gniazdko wpuszczane z wieczkiem SREBRNYM - (wąskie) - średnica 90mm. 5x230V - BO5

Więcej szczegółów


119,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

27 inne produkty z tej samej kategorii:

GNIAZDO - POWER PORT BO5

 
5x230V

 

 

   Power Port ma charakter teleskopu i jest przeznaczony do montażu bezpośredniego w blatach biurowych (np. biurek, stołów konferencyjnych i innych) oraz w meblach kuchennych.   

   Konstrukcja urządzenia obejmuje stabilne, nieruchome gniazdo montowane w meblu oraz wysuwaną część ruchomą wykonaną z profilu aluminiowego - moduł 5 gniazd zasilających. Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu, panel łatwo wysunąć lub schować w zależności od potrzeb.

   Urządzenie Power Port może być montowane już w bardzo cienkich blatach o grubości 18mm. Schowany panel doskonale licuje z powierzchnią blatu. Pokrywa górna (jedyny widoczny element po ukryciu kolumny w meblu) jest dostępna w kolorze srebrnym.

   Estetycznie produkt łatwo dopasować zarówno minimalistycznych przestrzeni biurowych, jak i klasycznie urządzonej kuchni.

 
SPECYFIKACJA TECHNICZNA


Napięcie:
230V-50Hz

Maksymalne obciążenie : 16A, 3680W

Długość przewodu: 2m.

Przewód : H05VV-F3Gx1,5mm.

Długość całkowita gniazda: 365,5mm.

Otwór montażowy pod gniazdo: 78mm. - 85mm.

Materiał: aluminium, tworzywo sztuczne


MONTAŻ URZĄDZENIA


   W celu zamontowania urządzenia, należy wywiercić otwór o średnicy od min.78mm. do max.85mm. za pomocą wiertła koronkowego:

  

   Następnie Umieścić słupek w blacie oraz przymocować go stale do blatu. Dzięki systemowi PUSCH & PULL (naciśnij i wyciągnij) panel łatwo wysunąć lub schować w zależności od potrzeb.


INSTRUKCJA OBSŁUGI

    Aby podłączyć zabezpieczającą należy: podłączyć wtyczkę sieciową urządzenia zabezpieczającego do gniazda sieciowego. wtyczki urządzeń zabezpieczanych włożyć do gniazd listwy zabezpieczającej załączyć wyłącznik sieciowy pojawienie się napięcia w gniazdach sieciowych zostanie zasygnalizowane zaświeceniem się diody LED.