Gniazdo wpuszczane w blat - wieczko CZARNE.

Nowoczesne gniazdko wpuszczane z wieczkiem CZARNYM - chowane w blat - POWER PORT

Więcej szczegółów


169,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

30 inne produkty z tej samej kategorii:

 

GNIAZDKA Z WIECZKIEM CZARNYM I BIAŁYM SĄ NA ZAMÓWIENIE - CZAS REALIZACJI

10 DNI.

 

GNIAZDO - POWER PORT
PLATINIUM SERIES
GWARANCJA 24 MIESIĄCE

 

   Power Port ma charakter teleskopu i jest przeznaczony do montażu bezpośredniego w blatach biurowych (np. biurek, stołów konferencyjnych i innych) oraz w meblach kuchennych.   

   Konstrukcja urządzenia obejmuje stabilne, nieruchome gniazdo montowane w meblu oraz wysuwaną część ruchomą wykonaną z profilu aluminiowego - moduł 3 gniazd zasilających. Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu, panel łatwo wysunąć lub schować w zależności od potrzeb.

   Urządzenie Power Port może być montowane już w bardzo cienkich blatach o grubości 18mm. Schowany panel doskonale licuje z powierzchnią blatu. Pokrywa górna (jedyny widoczny element po ukryciu kolumny w meblu) jest dostępna w kolorze czarnym.

   Estetycznie produkt łatwo dopasować zarówno minimalistycznych przestrzeni biurowych, jak i klasycznie urządzonej kuchni.

 
SPECYFIKACJA TECHNICZNA


Napięcie:
230V-50Hz
 

Maksymalne obciążenie : 16A, 3500W
 

Długość przewodu: 1,5m.
 

Przewód : H05VV-F3Gx1,5mm.

Długość całkowita gniazda: 280mm.

Otwór montażowy pod gniazdo: 102mm. - 105mm.

Materiał: aluminium, tworzywo sztuczne


MONTAŻ URZĄDZENIA


   W celu zamontowania urządzenia, należy wywiercić otwór o średnicy od min.102mm. do max.105mm. za pomocą wiertła koronkowego:

http://baldai.pl/product.php?id_product=140

  

   Następnie Umieścić słupek w blacie oraz przymocować go stale do blatu. Dzięki systemowi PUSCH & PULL (naciśnij i wyciągnij) panel łatwo wysunąć lub schować w zależności od potrzeb.


INSTRUKCJA OBSŁUGI

    Aby podłączyć zabezpieczającą należy: podłączyć wtyczkę sieciową urządzenia zabezpieczającego do gniazda sieciowego. wtyczki urządzeń zabezpieczanych włożyć do gniazd listwy zabezpieczającej załączyć wyłącznik sieciowy pojawienie się napięcia w gniazdach sieciowych zostanie zasygnalizowane zaświeceniem się diody LED.